Правила групи «Старий Херсон»

I. Правила поведінки

  1. Група досить різноманітна за віком, політичними переконаннями, поглядами на історію. Тому правила прості, як у житті. Утримуйтесь від хамства, скандалів та взаємних звинувачень. Не нав’язуйте нікому свої політичні погляди та страждання за царем / дворянством / СРСР / Кращий ВМіреПламбір / ковбаса2.20 і т.п.
  2. Що порушення? Будь-яка реклама, будь-які збори грошей, публікації, що не належать до тематики групи, що викликає і образливу поведінку, безглузді коментарі у вигляді картинок, антисемітизм, расистські висловлювання, провокування та тролінг відвідувачів та модераторів групи. Всі ми люди зайняті та цінуємо свій час, тому вступати в полеміку з порушниками ніхто не буде. При порушенні правил публікація видаляється, а користувач блокується назавжди.
  3. Модератори — люди, які добровільно, витрачаючи свій особистий час, підтримують порядок у групі. Незважаючи на ваші особисті стосунки, банити модераторів заборонено. Хто буде помічений у цьому порушенні – буде вилучений із групи.
  4. Україна – це окрема держава. Херсон – українське місто. На нашу країну напав божевільний сусід — Росія. Це відбувається прямо зараз і обговорювати це у групі вкрай не рекомендується – для цього є багато інших політичних груп. Група досить вузько спеціалізована та має великий пласт історичних фотографій, накопичених за кілька років. Не хотілося б, щоб це все зникло через прокляття у бік наших ворогів. Напевно, ви вже стикалися з цензурою у Фейсбуці і знаєте ці слова. Наприклад: москалі, кацапи, моковити, лаптеногі, ваньки, мокшани, свинособаки і таке інше. За це фейсбук може закрити групу та преценденти вже були.

II. Правила публікацій

  1. Не постіть, будь ласка, сучасні фото Херсона (навіть якщо дуже красиві) – їх безліч і для них існують інші тематичні групи. А за рахунок цього цікаві публікації просто «тонуть» у стрічці. Краще менше – та краще. Можливо комусь це здасться образливим, але хотілося б зберегти стиль та унікальність гурту, не уподібнюючись магазинчику «Все по 3 грн.» Чи багатьом подобається вино, розведене водою? Виняток становлять фотографії у коментарях, які є частиною якогось питання чи обговорення.
  2. Основний зміст групи відноситься до тимчасового проміжку від зародження міста Херсона і орієнтовно до кінця XX століття. Але це не означає, що не можна публікувати фото з 2000 років, на яких, наприклад, зображені об’єкти, що зникли вже у ХХІ столітті.
  3. Про фотографії.
    1. Вказуйте джерело та автора фотографій, якщо знайшли в інтернеті — вкажіть адресу, звідки взяли (власники ображаються).
    2. Обов’язково підписуйте фото. Що відбувається, хто це, дату або часовий проміжок. Все це необхідно для полегшення пошуку потрібної інформації відвідувачами.
    3. Намагайтеся викладати в максимальній якості (фейсбук не трісне). Якщо не хочете ділитися повнорозмірною фотографією – обріжте хоча б до 1200px – для поліграфії не годиться, але деталі можна розглянути.
    4. Перед тим як публікувати якусь фотографію — не полінуйтеся заглянути до архиву групи . Цілком можливо, це фото вже публікувалося. Просто з’явилося безліч дублів і найчастіше гіршої якості, ніж є. Крім того Більшість фото підписано тому користуйтеся пошуком, щоб дізнатися чи це фото в групі.
    5. До питання особистих фото та сімейних альбомів. Дозволяється публікувати фото херсонців із деякими умовами. Або це публічна людина (наприклад вчитель або якась херсонська особистість), або людина з якоюсь херсонською історією, або відображає історію національної культури (наприклад, національний одяг), або на тлі якихось цікавих херсонських об’єктів або подій. Ну щоб все ж таки цікаво було всім, а не тільки вам і вашим рідним. Якщо це ваш родич, прадід – то хоча б розкажіть його історію, із зазначенням приблизних років, з ім’ям та прізвищем – це допоможе іншим родичам у пошуку. Остаточне рішення про видалення чи публікацію приймає модератор, але все ж найкращим варіантом буде публікація особистих фото у групі Мы из Херсона и снова здрасьте, спеціально призначеної для цього.
    6. Для шкільних фото, а особливо групових фотографій класів створено окрему групу группа Херсонщина в шкільних фотографіях.
    7. І якщо ви все ж таки вирішили опублікувати кілька фото — згрупуйте їх в один пост, щоб не забивати всю стрічку десятком фотографій (створюючи для кожної окремий пост).
  4. Якщо ви публікуєте групу фотографій, обов’язково після публікації підпишіть кожне фото, із зазначенням хто або що на ньому і дату (по можливості). Непідписані фото видалятимуться.

III. Правила коментування та дискусій

  1. Кожен учасник групи має право коментувати будь-які статті, фотографії, а також інший контент, поданий у групі, якщо його коментар не порушує ці правила.
  2. Неприйнятні коментарі, що містять ненормативну лексику. Усі похідні та скорочення від подібних виразів також визнаються ненормативною лексикою.
  3. Тут не «Однокласники» і не «Вконтактик», тому ЗАБОРОНЕНІ коментарі, що містять смайли або gif-картинки, такі як:
    «спасибки» із зірочками;
    — смайли виражають схвалення та інші почуття (перевищує розмір основного шрифту коментаря);
    — всілякі котики та інша милота;
    — смайлик «Лайк» (для цього є кнопка «подобається»).

    Все це — інформаційне сміття, яке забиває стрічку коментарів, перетворюючи її на смітник. Такі коментарі будуть видалятися, а автор отримуватиме бан на 14 або 28 днів (залежно від розміру сміття). Нікому не цікаво гортати цих собачок із смайликами. Нема чого сказати — утримайтеся, якщо сильно припікає — натисніть на кнопочку «подобається» під публікацією.

  4. Коментарі з категорії «інформаційне сміття»: — «все просрали«; — «а що зараз збудували«; — «а ось раніше було краще, дівки молодші …«; — «кому це заважало?» — не несуть жодного смислового навантаження і є лише відображенням того, яким автор бачить світ чи старечим буркотінням. Це теж нікому нецікаво і такі коментарі будуть видалятися, а автори на деякий час отримуватимуть режим мовчання.
  5. Одне з негласних правил спілкування в інтернеті свідчить, що людина, що пише ВЕСЬ ПОСТ ВЕЛИКИМИ літерами — КРИЧИТЬ (і найчастіше істерично). Окреме слово можна виділити для надання його ваги в реченні, але писати великими літерами – моветон. Такі пости просто видалятимуться.
  6. Чорна археологія — це аморально і вона завдає шкоди розвитку історії. Тому за обговорення чи схвалення цієї теми ви будете виключені із групи.
  7. Заборонено пропаганду фашизму, рашизму, геноциду, нацизму. А також пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарного режиму у рамках закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки«

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: